Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

sprzęgło kaput??

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • sprzęgło kaput??

    bezniku, tak właściwie to nie wiem czego szukasz :?: z pierwszego postu odniosłem wrażenie, że mocnej i dobrze wyposażonej ale używanej O2 w kolejnym wskazujesz nowe samochody ze średnimi(benzyna)/podstawowymi(diesel) silnikami i w średniej wersji MINT. Do tego pierwszy to liftback, pozostałe kombi. Przy czym zauważ, że dla dwóch ostatnich podana jest cena NETTO.

    W takim przypadku bardzo trudno coś doradzić, ale może nowe O1 Kombi + pakiet Selection z 1.6 + LPG :wink: Może jeszcze zdążysz zamówić, spełnia wszystkie warunki :szeroki_usmiech :
    Zamieszczone przez bezniku
    Większość czasu jeżdżę po mieście ale i w dłuższe trasy mnie wywlecze...
    Stawiał bym na ekonomiczność ( szczególnie przy tych cenach )
    Niezawodność
    By było nie drogie w eksploatacji
    Przyjemność z jazdy ( oby kicało po drogach i godnie się prowadziło)
    Stosunkowo młode

  • #2
    sprzęgło kaput??

    Witam...
    Miałem dziś dość dziwną sytacje... mianowicie podczas ruszania na skrzyżowaniu kiedy puszczałem sprzęgło zaczęło sie ono jakby ślizgac z tym że dwa razy jakby złapało j znowu puściło... (puszczam sprzęgło jakby ślizgało ..... złapało szarpneło...ślizga.. złapało .... ślizga... wrzuciłem 2 bieg zaczeło ślizgać ... zdjełem lekko nogę z pedału gazu złapało) tak to jakby obrazowo chciałem przedstawić... o dziwoto zdażyło sie tylko raz wtedy . Jeździłem do końca dnia było ok.. zrobiłem nawet tak że ręczny 1 bieg i puściłem sprzegło- auto zgasło..
    Przyznam że b sie zaniepokoiłem.. Przepraszam że zawracam głowę mam nadzieje błahostką ale czekam na jak najszybszą odpowiedz. Pozdrawiam Marcin.

    Autko Skoda octavia I '97r 225 tys km. 1.9 tdi 90 km

    Komentarz


    • #3
      jak już robiłeś test sprzęgła na ręcznym, to robi się go na najwyższym biegu. choć to brutalna metoda. przebieg jak najbardziej zapowiada koniec sprzęgła
      www.k-mot.pl
      Specjalizacja VAG, inne marki też naprawiam.
      Autoholowanie.
      Robert Kulma

      Komentarz


      • #4
        robekcool, napisz krótko jako fachowiec jak sprawdzić sprzęgiełko na ręcznym. Mnie sie cos kołacze, że na drugim biegu, ale nie wiem tak do końca.
        Jak podasz krótki opisik, to też sobie sprawdzę.
        pozdrawiam - Darek

        Komentarz


        • #5
          To wygląda bardziej że okładziny sprzęgła są ok ... ale padł docisk.
          Nie polecam ASO Warszawa Połczyńska 125.

          Komentarz

          POWRÓT NA GÓRĘ
          Pracuję...
          X